کاشت مژه والیوم در اندیشه

کاشت مژه والیوم در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

مرکز تخصصی کاشت مژه کلینیک پرنسس

کاشت مژه والیوم که یک روش اکستنشن چند بعدی می باشد که از ۲بعدی تا ۱۰ بعدی والیوم و ۱۲ بعدی را مگاوالیوم می نامیم که یک روش بسیار زیبا و پر طرفداری می باشد و باعث حجم دهی به مژگان فرد می شود در روش اکستنشن مژه والیوم  از تارهای بسیار نازک  استفاده می شود در این روش مژه رو بصورت دو یا سه یا چهار بعدی در می آورند و روی هر تار مژه فرد یک مژه چند بعدی قرار می گیرد . اگر کار اکستنشن مژه شما توسط فرد متخصص انجام شود و تمامی مراقبت ها توسط شخص شما به خوبی و تمام و کمال انجام شود هیچ آسیبی به مژه شما وارد نمی شود و مژگان شما در زمان مقرر (۳ الی ۵ هفته) نیاز به ترمیم پیدا میکند و در صورت رعایت نکردن مراقبت ها متخصص هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

در آغاز فرآیند اکستنشن مژه، بسیار مهم است که مژه‌ها را از هرگونه آلودگی یا گرد و غبار پاک کنید. برای اینکار، باید از یک ضد قارچ یا فوم مخصوص شستشوی مژه استفاده کنید. با استفاده از محلول‌های ضد قارچ می‌توانید همزمان با ضد عفونی کردن مژه‌ها هرگونه چربی را نیز از آن‌ها بزدایید. حتما توجه داشته باشید که تا ۲۴ ساعت بعد از کاشت مژه والیوم، نباید آب با چشم‌ها تماس داشته باشد. همچنین در روز کاشت، از داشتن هرگونه آرایش بر روی چشم اجتناب کنید.

بعد از اینکه مژه‌ها به خوبی با محلول شستشو داده شدند، زمان آن است که پرایمر را اعمال کنید. پرایمر نیز یک نوع فوم تمیز کنده است که شما را از پاک بودن مژه و چشم خاطر جمع می‌کند. سپس باید یک دقیقه صبر کنید تا مژه‌ها خشک شوند و بعد با استفاده از یک پد سطح مژه‌های پایین را به خوبی بپوشانید.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو