کاشت مژه در اندیشه

کاشت مژه در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

کلینیک تخصصی کاشت مژه دکتر امید شعبانی

کاشت مژه در اندیشه دغدغه ی بسیاری از خانم های جوان برای زیبا به نظر رسیدن حالت چشم هاست.بر خلاف مضراتی که چسباندن مژه های مصنوعی روی خط مژه دارد اگر این کار توسط یک فرد متخصص صورت بگیرد باعث زیبایی چشمان شما میشود. کاشت مژه میتواند بنا به دلایل خاصی نظیر ریزش مژه یا مشکلات ارثی و تغذیه ای و کم پشت به نظر رسیدن مژه ها باشد

کاشت مژه دائمی روشی است که برای افزایش تراکم یا پرپشت کردن مژه ها در افرادی که مژه های کمی دارند و یا بر اثر بیماری و سوختگی مژه های خود را از دست داده اند به کار می رود.

عمل کاشت مژه باید توسط متخصصان زیبایی انجام گیرد که تبحر ویژه ای برای انجام این عمل دارند زیرا این عمل نیز مانند عمل های دیگر دارای عوارضی می باشد و یک عمل اشتباه پزشک موجب آسیب به مژگان طبیعی بیمار می شود.

با روش میکروسرجری پیشرفته می توان کاشت مژه دائمی را تجربه کرد. در این روش بیمار می توان طول مژه ها را تعیین کند. کاشت مژه تحت بیهوشی موضعی و در حالی انجام می شود که بیمار هشیار است ، در این روش کاشت مژه بین یک تا سه ساعت طول می کشد.

اگر مژه‌های کم‌پشت و کوتاهی داشته باشید، استفاده‌ی روزانه از مژه مصنوعی می‌تواند طاقت ‌فرسا و حوصله ‌بر باشد. مژه‌های مصنوعی همچنین سست هستند و ممکن است به راحتی کنده شوند. بنابراین اکستنشن مژه نسبت به مژه مصنوعی انتخاب بهتری است چرا که به مراتب ماندگاری طولانی مدت دارد و طبیعی تر جلوه می‌کند.

اکستنشن مژه روشی کاملا بدون درد برای دستیابی به مژه‌هایی بلند و فریبنده است. موادی که برای اکستنشن مژه استفاده می‌شود از هر سالن به سالن دیگر متفاوت است و جنس اکستنشن‌ها می‌تواند از مواد مصنوعی، موی سمور و یا فیبر ابریشم باشد.

اکشتنشن همچنین در اندازه‌های متفاوت، مدل فر بودن، و رنگ‌های متفاوت ارائه می‌شوند تا نیازهای مشتری‌ها به طور کامل تأمین شود. به طور معمول مژه کار روی یک پلک شما از اندازه‌های متفاوت استفاده می‌کند به طوری که گوشه‌های خارجی پلک‌ها مژه‌های کوتاه‌تر و قسمت میانی پلک مژه‌های بلندتری داشته باشد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو