کاشت ابروی طبیعی در تهران

کاشت ابروی طبیعی در تهران 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت ابرو

مرکز کاشت ابرو دکتر امید شعبانی

کاشت ابروی طبیعی در تهران برای بازیابی موهای ضعیف بر روی ابرو انجام می‌شود. پیوند ابرو به روش‌های متعددی انجام می‌گیرد که بسته به نیاز بیمار و تشخیص پزشک یکی از روش‌های پیوند ابروی طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد . دلایل زیادی وجود دارند که می‌توانند سلامتی ابروها را تهدید کنند و موجب ریزش ابروها شوند . این موضوع شاید در اولین مواجهه نگران کننده به نظر برسد اما مایوس شدن از درمان ریزش ابروها ، تنها برای افرادی اتفاق می‌افتد که از پیشرفت‌های پزشکی برای پایان دادن به این مسئله، باخبر نیستند . وقتی ابروها از دست می‌روند، ظاهر شما تغییر می‌کند و این تغییر، در جهت مطلوبی رخ نمی‌دهد.

به طور کلی اگر بخواهیم کاشت ابرو را تعریف کنیم باید بگوییم که کاشت ابرو طبیعی در تهران یا همان پیوند ابرو به فرآیندی گفته می شود که کلینیک تخصصی دکتر امید شعبانی طی آن ابتدا موها را از کناره های گوش یا همان بغل گوش (به دلیل اینکه موهای کناره گوش نرم تر و شبیه به موهای ابرو می باشد) برداشت می کنند و در امتداد ابروهای فرد کاشته می شود.

کاشت ابرو یک روش بسیار ظریف و هنرمندانه است که در آن ابرو به ‏طور خاص برای هر فردی طراحی می ‏گردد. از طرفی زاویه رویش مو در ابرو بسیار مهم است و با زاویه رویش مو در سر خیلی تفاوت دارد. در هر نقطه از ابرو زاویه رویش هم نسبت به سطح پوست و هم نسبت به مکان قرارگیری آن متفاوت می‏ باشد.

کاشت ابرو به علت حساسیت بالای این روش نیازمند به کلینیک تخصصی و استاندارد با بهترین روش های کاشت می باشد که زیر نظر بهترین متخصص درمان افراد صورت گیرد که در این خصوص تاکنون کلینیک تخصصی دکتر امید شعبانی توانسته است یک انتخاب عالی برای عزیزان باشد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو