کاشت ابرو های طبیعی با جدید ترین متد دنیا در اندیشه

کاشت ابرو های طبیعی با جدید ترین متد دنیا در اندیشه 400 400 لیزر الکساندرایت کندلا در اندیشه | تزریق ژل و بوتاکس اندیشه | شهریار ، فردیس کرج
کاشت ابرو در اندیشه

کلینیک تخصصی کاشت ابرو دکتر امید شعبانی 

کاشت ابروی طبیعی در اندیشه یا بازسازی ابرو ، پرکردن یا بهبود شکل ابرو ها از طریق برداشت فولیکل های قسمت دیگری . از موهای بدن شما ( معمولا پشت سر ) می باشد . برای اشخاصی که به خاطر وضعیت بدنی یا اصطلاح بیش از حد ابرو ندارند یا ابروهای نازک دارند ، کاشت ابرو به عنوان یه راه حل دائمی می تواند ظاهری طبیعی ایجاد کند . 

از انجایی که پزشک متخصص و تیم کاشت ابرو باید علاوه بر مهارت های فنی کاشت ابرو در اندیشه . مهارت های هنری هم داشته باشند . یافتن پزشک و تیم با تجربه برای این جراحی بسیار مهم است . تیم پزشکی می بایست با آناتومی صورت آشنا باشند و ترجیحا از الگوهای ثابت برای کاشت استفاده نکنند .

در روش FUT از قسمت پشت گوش ها مو ها به دقت کامل برداشته می شود . و در هر بار یک فولیکول به ابرو ها جهت کاشت ابرو انتقال داده می شود . علاوه بر این پزشک با نظر بیمار باید از قبل طرح ابرو را تعیین کرده باشد . و بر اساس طرح فولیکول های برداشت شده مو در یک زاویه مناسب قرار داده شود .

معمولا افراد زمانی که برای کاشت ابرو اقدام می کنند تحقیقاتی را در مورد پرشک متخصص در این زمینه انجام می دهند تا بتوانند بهترین پزشک را انتخاب نماینند . همچنین می توانید با مراجه به کلینیک تخصصی کاشت ابرو و مو دکتر امید شعبانی . و مشاهده عکس های قبل و بعد مراجعین یا صحبت کردن با آن ها از کیفیت ما خدمات مطمئن شوید .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال 1395 کاملترین و مجهزترین مرکز تخصصی زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است . که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو