کاشت ابرو های طبیعی با جدید ترین متد دنیا در اندیشه

کاشت ابرو های طبیعی با جدید ترین متد دنیا در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت ابرو در اندیشه

کلینیک تخصصی کاشت ابرو دکتر امید شعبانی 

کاشت ابروی طبیعی در اندیشه یا بازسازی ابرو ، پرکردن یا بهبود شکل ابرو ها از طریق برداشت فولیکل های قسمت دیگری . از موهای بدن شما ( معمولا پشت سر ) می باشد . برای اشخاصی که به خاطر وضعیت بدنی یا اصطلاح بیش از حد ابرو ندارند یا ابروهای نازک دارند ، کاشت ابرو به عنوان یه راه حل دائمی می تواند ظاهری طبیعی ایجاد کند . 

از انجایی که پزشک متخصص و تیم کاشت ابرو باید علاوه بر مهارت های فنی کاشت ابرو در اندیشه . مهارت های هنری هم داشته باشند . یافتن پزشک و تیم با تجربه برای این جراحی بسیار مهم است . تیم پزشکی می بایست با آناتومی صورت آشنا باشند و ترجیحا از الگوهای ثابت برای کاشت استفاده نکنند .

در روش FUT از قسمت پشت گوش ها مو ها به دقت کامل برداشته می شود . و در هر بار یک فولیکول به ابرو ها جهت کاشت ابرو انتقال داده می شود . علاوه بر این پزشک با نظر بیمار باید از قبل طرح ابرو را تعیین کرده باشد . و بر اساس طرح فولیکول های برداشت شده مو در یک زاویه مناسب قرار داده شود .

معمولا افراد زمانی که برای کاشت ابرو اقدام می کنند تحقیقاتی را در مورد پرشک متخصص در این زمینه انجام می دهند تا بتوانند بهترین پزشک را انتخاب نماینند . همچنین می توانید با مراجه به کلینیک تخصصی کاشت ابرو و مو دکتر امید شعبانی . و مشاهده عکس های قبل و بعد مراجعین یا صحبت کردن با آن ها از کیفیت ما خدمات مطمئن شوید .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال 1395 کاملترین و مجهزترین مرکز تخصصی زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است . که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو