پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت 400 400 دکتر امید شعبانی
پاکسازی پوست صورت

کلینیک تخصصی پاکسازی پوست پرنسس

پاک‌ سازی پوست صورت با استفاده از ترکیبات باکیفیت بالا می‌تواند به بهبود میزان کلاژن در پوست شما کمک کنند. محصولات مراقبت از پوست به‌صورت ایدئال حاوی مواد طبیعی با غلظت بالا هستند که می‌تواند به پوست شما در مبارزه با چین‌وچروک و از بین رفتن خاصیت ارتجاعی کمک کند. همچنین پاکسازی پوست صورت از رنگ‌دانه‌های پوستی و انواع مختلف پیری پوست صورت جلوگیری کرده و آن‌ها را درمان کند.

روش‌های بسیاری برای انجام پاکسازی صورت وجود دارد که هر کدام با توجه به موادی که دارند، در انواع سطح‌های مختلف پاکسازی صورت را انجام می‌دهند. برخی از این پاکسازی‌ها عمیق بوده و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌گیرد اما در مقابل برخی دیگر بسیار سطحی هستند و تنها می‌توانند سلول‌های مرده را لایه برداری کنند.

یکی از راه های پاکسازی صورت روش میکرودرم ابریژن است که از طریق یک ابزار با حداقل قدرت سایش انجام می‌شود و در این حالت دستگاه به آرامی پوست شما را سایش داده و لایه‌های خارجی ضخیم‌تر و ناخواسته پوست را حذف می‌کند. این نوع از جوان سازی پوست صورت معمولاً برای درمان سوختگی ناشی از نور خورشید، تغییر رنگ، آسیب‌های وارد شده به پوست و لکه های صورت است. روش دیگری برای پاکسازی صورت استفاده می شود .

پاکسازی پوست صورت نامی است که برای یک مجموعه روش‌های مراقبت از پوست انتخاب شده است. با استفاده از این روش‌ها می‌توان سلول‌های مرده پوست را از بین برده و آلودگی‌های روی پوست را از میان برداشت. به‌علاوه می‌تواند خون‌رسانی به پوست را بهبود بخشیده و آن را تغذیه کند؛ پاک‌سازی پوست می‌تواند ما را به این اهداف برساند و در نهایت پوستی صاف و شفاف را برای ما به ارمغان آورد .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو