پاکسازی پوست در اندیشه

پاکسازی پوست در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
پاکسازی پوست

مرکز تخصصی پاکسازی پوست کلینیک پرنسس

پاکسازی پوست در اندیشه ، پوست صورت یک روش بی نظیر برای شادابی و جوانی پوست می باشد. کسانی که به مراقبت از پوست خود اهمیت می دهند، حتما برنامه منظمی برای پاکسازی پوست صورت خود دارند. در واقع فشیال صورت یک جلسه دلپذیر برای دیدار مجدد با دوستان و رسیدگی به خودتان است .

انباشت آلودگی، چربی، مواد شیمیایی، مواد آرایشی و سایر آلاینده‌ها می‌تواند درخشندگی و طراوت پوست را از بین ببرد، اما هرگز برای حفظ شادابی و سلامت پوست دیر نیست. در کنار برخی تغییر در سبک زندگی مانند نوشیدن آب بیشتر، خواب کافی، ورزش و داشتن رژیم غذایی متعادل، همچنین می‌توان از محصولات مراقبت از پوست ضد پیری برای به تأخیر انداختن علائم پیری استفاده کرد.

یکی از اصول مهم در مراقبت از پوست صورت، تمیز و پاک نگهداشتن آن می‌باشد. اگر پس از هر بار آرایش کردن صورت خود را با مواد و شوینده متناسب با پوستتان تمیز نکنید، در طولانی مدت باعث ایجاد جوش‌های زیر پوستی، لک‌های قهو‌ه‌ای، جو‌ش‌های سر سیاه و … می‌شوند. علاوه بر آن، به دلیل اینکه پوست همواره در معرض آلودگی‌های مختلف قرار دارد ممکن است نسبت به این آلودگی‌های واکنش نشان داده و پوست صاف شما را از بین ببرد.

اشتباه رایجی که در جامعه وجود دارد بدینگونه است که پاکسازی پوست زمانی لازم است که فرد از کرم و مواد آرایشی روی پوست صورت استفاده کرده و یا اینکه پاکسازی فقط برای پوستهای چرب و جوشدار باید انجام شود …اینها باورهای اشتباه میباشند. پاکسازی پوست در هر حال حتی اگر هیچگونه کرم یا مواد آرایشی استفاده نشده باشد و یا حتی اگر فرد تمام روز در منزل بوده و از خانه خارج نشده باید انجام شود.

بعد از پاکسازی پوست در اندیشه و اسکراب برای تغذیه کردن پوست و آبرسانی عمیق و ویتامینه کردن پوست میتوان از یک ماسک صورت استفاده کرد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو