مرکز معتبر کاشت مو در تهران

مرکز معتبر کاشت مو در تهران 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مو در اندیشه

مرکز کاشت مو کلینیک دکتر امید شعبانی

روش انجام کاشت مو در اندیشه هم اینگونه است که  کلینیک ها ریشه‌های مو را تک به تک برای کاشت . از ناحیه های دیگر به ناحیه در حال ریزش و یا خالی برده می‌شوند.البته این نوع درمان ریزش مو بیشتر بین مردان در تهران استفاده می‌شود . اما در بهترین مرکز کاشت مو در تهران، برای خانم‌ها نیز امکان کاشت مو وجود دارد.

کاشت مو نوعی جراحی زیبایی است که در روش های SUT و FIT و FUE  انجام میشود . قیمت کاشت مو در اندیشه بسته به کلینیک و نوع روش کاشت مو متفاوت است . که در ادامه هزینه کاشت مو در انواع روش ها را برای شما بیان میکنیم .

روند تمام روش های کاشت مو شامل سه مرحله برداشت . فولیکول های سالم از قسمتی از سر . آماده سازی گرافت ها و پیوند . آنها در ناحیه ای که دچار ریزش شده، می باشد. تقریباً در تمام موارد موهای مورد نیاز پیوند از پشت سر یا بالای گوش ها برداشته می شود . چرا که این نواحی بیشترین مقاومت در برابر ریزش مو را دارند . در غیر اینصورت در شرایط خاصی می توان از موهای بدن متقاضی نیز استفاده کرد .

در کاشت مو به روش SUT که به ادعای برخی کلینیک های کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو حال حاضر ایران می باشد، برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به دست انسان و برداشت فولیکولی (روش FIT) دارد، لذا هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT کمتر می باشد.  در روش FIT اگر تعداد بیشتر از 2500 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد، تکمیل عمل 2 روزه خواهد بود. این افزایش روز با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر امید شعبانی دارای سابقه طولانی در ارائه خدمات کاشت با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیاست. کیفیت خدمات این کلینیک در سال‌های اخیر موجب شد تا این مرکز به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی پوست، مو و زیبایی در اندیشه شناخته شود .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو