مرکز تخصصی پیوند طبیعی مو در اندیشه

مرکز تخصصی پیوند طبیعی مو در اندیشه 400 400 لیزر الکساندرایت کندلا در اندیشه | تزریق ژل و بوتاکس اندیشه | شهریار ، فردیس کرج
پیوند مو

کلینیک تخصصی پیوند موی دکتر امید شعبانی

پیوند مو در اندیشه به عنوان یکی از مؤثرترین روش های درمان طاسی در نظر گرفته می شود . چرا که در حین انجام جراحی، فولیکولهای مو از یک قسمت از سر به قسمت دیگری منتقل می شوند. به همین خاطر، از این شیوه درمان، نه تنها برای کاشت موی سر بلکه برای کاشت ابرو  نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

همانطور که گفته شد، انجام این جراحی به همه افراد توصیه نمی شود . به طور کلی جراحی پیوند مو در اندیشه طبیعی به افرادی توصیه می شود . که به بنا به برخی از دلایل ارثی دچار طاسی شده و یا موی کم پشت و نازکی دارند .

بعد از جراحی با توجه به اینکه پوست سر زخم و آسیب دیده است . باید 1 هفته استراحت مطلق داشته و بعد از آن کارهای روزانه را از سر بگیرید .  علاوه بر این ، به منظور جلوگیری از عفونت در محل زخمهای ایجاد شده . احتمالاً نیاز است که سر بانداژ شده و به مدت زمان مشخصی از آنتی بیوتیک استفاده شود .

روش FIT که با نام FUE نیز شناخته می‌شود ، یک روش نسبتا جدید برای کاشت مو است که در آن برشی در سر ایجاد نمی شود و بخیه‌ای هم در کار نیست. در این روش برای گرفتن گرافت‌های مو از یک ابزار پانچ استفاده می‌شود که قطر سر آن کمتر از یک میلیمتر است. از آنجایی که قطر گرافت مو بسیار کم است، می‌توان با این روش خط رویش مو را به شکلی بسیار طبیعی ایجاد کرد.

این روش قدیمی‌ترین روش کاشت مو است که در آن یک نوار باریک از پوست پشت سر جدا می‌شود که طبیعتا همراه با پیاز‌های مو است و مجددا پوست سر بخیه زده می‌شود. سپس این نوار باریک برداشته شده از پشت سر در زیر میکروسکوپ‌ های قوی جدا‌سازی می‌شود .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو