عمل بلفاروپلاستی چیست ؟

عمل بلفاروپلاستی چیست ؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
جراحی پلک

ارزان مرکز جراحی پلک کلینیک امید شعبانی

عمل بلفاروپلاستی روی پلک بالایی و پایینی انجام شده و به معنای برداشتن چربی، پوست‌های اضافی و افتاده ناشی از روند پیری یا ارثی ناحیه چشم است. عمل بلفاروپلاستی می‌تواند برای لیفت کردن نواحی اطراف چشم کاربرد داشته باشد و چین و چروک را برطرف کند؛ یا پلک‌های افتاده را درمان و پوست‌های اضافی و بافت‌های چربی را از این ناحیه بردارد. بلفاروپلاستی پلک در حدود شصت الی نود دقیقه انجام شده و نیازی به بستری شدن ندارد. نوع بیهوشی در عمل افتادگی پلک با کمک بی‌حسی موضعی یا با بیهوشی کامل بوده و فرد تنها چند ساعت در بیمارستان بستری خواهد بود.

بلفاروپلاستی می‌تواند برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و همان طور که گفته شد جنبه‌های متفاوتی را خواهد داشت، در نتیجه عمل جراحی بلفاروپلاستی می‌تواند برای مواردی از قبیل سفت شدن یا از دست دادن لطافت پوست که موجب بروز چین و چروک‌های فراوانی خواهد شد استفاده شود.

گفته می شود که چشم ها پنجره ای به روی روح انسان می باشند. هرچند بحث های زیادی راجع به این گفته وجود دارد، ولی با این حال نمی توان اهمیت زیبایی چشم ها را نادیده گرفت. هنگامی که به چهره ی فردی نگاه می کنید، اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند چشمان آن هاست. ممکن است موهبت چشمان زیبا نصیب شما نشده باشد و یا ممکن است به دلیل عواقب افزایش سن، جوانی و زیبایی چشمان شما کمرنگ شده باشد. ولی نگران نباشید. عمل پلک راه حلی منحصر به فرد برای مشکل شماست. این عمل جراحی می تواند به طور موثری ظاهر چشمان شما را با از بین بردن علائم افزایش سن در پلک های پایین و بالا بهبود بخشد.

با گذشت زمان بیشتر تغییرات در چهره افراد ایجاد می‏ شود. چشم ‎‏ها دریچه ‏‎ای به احساسات درونی انسان هستند که مراقبت از سلامت و زیبایی آن‏ها بسیار مهم است.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو