تزریق چربی صورت در اندیشه

تزریق چربی صورت در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
تزریق چربی به صورت

کلینیک تزریق چربی و پوست و زیبایی پرنسس

تزریق چربی به صورت در اندیشه این روزها در همه کشورها به دلیل مزیت های فراوانی که دارد بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. این روش یک روش بی خطر است. در روش های دیگر احتمال خطراتی وجود دارد اما در روش تزریق چربی به صورت، احتمال بروز هرگونه خطری بسیار ناچیز است. در روش تزریق چربی به صورت نسبت به تزریق سایر پرکننده ها احتمال عفونت کمتر است.

تزریق چربی که اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود یک عمل جراحی طبیعی و با حداقل تهاجم برای جابجایی و یا برداشت چربی از ناحیه ای از بدن که تراکم چربی در آن قسمت مناسب می باشد (سایت دهنده)، به نواحی مورد نیاز در صورت (سایت پذیرنده)، برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت یا بدن، تزریق و منتقل می شود. چربی با استفاده از تکنیک های مدرن برداشت چربی به آرامی  از بافت مورد نظر برداشته می شود و سپس برای تزریق به صورت آماده می شود.

اکثر مردم فکر می کنند که مهمترین علائم پیری، چین و چروک و افتادگی پوست است، در حالی که مهمترین دلایل اصلی بروز پیری در چهره  در واقع کاهش حجم صورت می باشد. از دست رفتن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن نواحی استخوانی صورت وگودی اطراف چشم شود. این کاهش حجم حتی می تواند سبب شود تا برآمادگی گونه ها که نقش مهمی در زیبایی شناسی چهره دارد، صاف و  بدون حجم به نظر برسد.

بعد از انتخاب ناحیه ی مورد نظر، جراح با ایجاد یک برش کوچک در آن ناحیه  به وسیله ی یک لوله ی باریک که کانولا نام دارد و با سرنگ بزرگ مخصوص، سلول های چربی را از بخش اهدا کننده بر می دارد؛ این فرآیند به گونه ای طراحی شده که حداقل آسیب به سلول های چربی وارد شود.

تولید محتوا گروه هالدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو