ترمیم مو به روش HRT در اندیشه

ترمیم مو به روش HRT در اندیشه 400 400 دکتر امید شعبانی
ترمیم مو

ترمیم مو در اندیشه

اگر با روش های ترمیم مو آشنا باشید می دانید اولین نکته مهم در تکنیک هایی نظیر FIT ، FUT  و یا SUT  ، دسترسی به بانک موی مناسب است. در واقع گرافت و یا فولیکول موی مورد نیاز در  روش HRT، به صورت کاملاً مصنوعی ساخته خواهد شد. البته در ساخت این گرافت ها، ساختار موی فرد کاملاً در نظر گرفته می شود. ویژگی هایی نظیر رنگ و جنس موی فرد پارامترهای اصلی است که قبل از از انجام کاشت به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. اما در نهایت می توان گفت نتیجه حاصل از این کاشت، شبیه به کلاه گیسی خواهد بود که بر روی پوست شما چسبیده است.

کاشت مو بدون بانک مو امکان ‌پذیر نیست؛ بنابراین افرادی که بانک مو ندارند یا شرایط انجام کاشت مو برای آن‌ها فراهم نیست ،‌ می‌توانند از روش ترمیم مو برای پوشاندن قسمت‌های طاس سر استفاده کنند. در این روش موهای مصنوعی روی یک شبکه شبیه ‌سازی شده به پوست سر قرار گرفته و با استفاده از کراتین‌های گیاهی روی سر ثابت می‌شوند. همان‌طور که معلوم است این روش هیچ نیازی به بانک مو ندارد و قسمت‌های خالی سر بدون هیچ محدودیتی و با هر تراکمی می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است .

آن چه که واضح است HRT عموماً به اندازه سایر روش های طبیعی کاشت مورد استقبال قرار نگرفته است. با توجه به کلیه معایب و مزایایی که در این مطلب به طور کامل به شرح آن پرداختیم، می توان گفت دلیل این امر را باید در هزینه های بالا و طبیعی نبودن نتیجه حاصل جستجو کرد. این روش که در حقیقت نه یک نوع کاشت، بلکه روشی ترمیمی محسوب می شود، می تواند به عنوان آخرین راه برای کسانی که امکان استفاده از روش های طبیعی کاشت را ندارند به شمار رود. در نهایت می توان گفت بهترین روش برای هر فرد، روشی متناسب با شرایط وی و در نظر گرفتن پارامترهایی مشخص است.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو