بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج

بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت ابرو

بهترین کاشت ابرو در کرج

بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج به روشی درمانی گفته می شود که در آن مو های قسمتی از سر به ناحیه ی ابرو منتقل می شوند . کاشت ابرو در واقع از همان تکنیک ها و دانش کاشت مو بهره می برد و زیر مجموعه ی این روش در مانی به حساب می آید . 

ابرو های انسان یکی از مهم ترین عضو زیبایی صورت می باشند و تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر انسان دارند . ابرو های یک فرد از نظر زیبایی حتی از مو های سر هم مهم ترند و این موضوع چندین دلیل دارند . دلیل اول این که ابرو ها نسبت به موهای سر در ناحیه مهم تر و مرکزی تر صورت قرار گرفته اند . و دلیل دوم این است که وظیفه ی ابرو ها ایجاد قابی برای چشم هاست که مهم ترین جزء صورت در زیبایی ظاهری هستند .

در کاشت ابرو تنها مو ها منتقل نمی شوند بلکه ارگان های بسیار کوچکی که وظیفه ی ساخت مو ها را بر عهده دارند در ناحیه ی ابرو پیوند زده می شوند . به این ارگان ها فولیکول می گویند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مثل ابرو های طبیعی نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت .

کسانی که تصمیم به انجام کاشت ابرو می‌گیرند، انتخاب و پیدا کردن بهترین مرکز کاشت ابرو در کرج هم سخت به نظر می‌رسد . چرا که امروزه مراکز بسیاری وجود دارد که در زمینه کاشت مو و ابرو فعالیت می کنند و انتخاب از میان آنها به عنوان بهترین باید به نکات بسیاری توجه کرد. که باید زیر نظر بهترین متخصص درمان افراد صورت گیرد که در این خصوص تاکنون کلینیک تخصصی دکتر امید شعبانی توانسته است یک انتخاب عالی برای عزیزان باشد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو