کاشت ابرو به روش SUT در فردیس کرج

کاشت ابرو به روش SUT در فردیس کرج 400 400 دکتر امید شعبانی
;haj hfv,

مرکز تخصصی کاشت ابرو دکتر امید شعبانی

بهترین کاشت ابرو در فردیس کرج به روش SUT آخرین متد کاشت ابرو می باشد که به دلیل ظرافت و حساسیت به همراه آن از روش FUE  هم استفاده می شود از مزیت های روش SUT می توان به برداشت گرفت ها با دستگاه اشاره کرد مزیت استفاده از دستگاه اتوماتیک در برداشت این است که گرفت ها بدون هیچ آسیبی و کاملا سالم برداشت می شود

عمل پیوند ابرو به روش SUT یکی از بهترین روش‌هایی است که ابروی طبیعی و مناسب ایجاد می‌کند. اگر هنوز مردد مانده‌اید و نمی‌دانید چه روشی برای انجام کاشت ابرو بهترین است، توصیه می‌کنیم در ادامه مطلب با ما که به بررسی بیشتر روش Sut خواهیم پرداخت، همراه باشید.

علاوه بر این این پروسه سریع تر هم انجام می شود که انجام کاشت ابرو در فردیس کرج برای بیمار و تیم مجرب کاشت خسته کننده نباشد یکی دیگر از مهمترین مزیت های کاشت ابرو به روش SUT این است که کاشت ابرو در این روش با مدل و خواب موی دلخواه فرد انجام می شود .

از ابتدای پیدایش کاشت ابرو، روش‌های مختلفی برای انجام آن وجود داشته است. رفته رفته عوارض روش‌های سنتی برطرف شده و امروزه شاهد پیوند ابرو طبیعی بدون عوارض هستیم. بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو SUT است.

طراحی آن کاملا به شکل مهندسی شده می باشد و قبل از طراحی تاج ابرو و همچنین خط رویش با بیمار هماهنگ می شود . این مژده را می توانیم به کسانی که قبلا تاتو انجام داده اند بدهیم که بدون هیچ مشکلی می توانند با استفاده از تکنیک SUT روی تاتو کاشت ابرو انجام دهند .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

3.7/5 - ( 3 رأی )

منو