بهترین مرکز پیوند مو در تهران

بهترین مرکز پیوند مو در تهران 400 400 دکتر امید شعبانی
پیوند مو

کلینیک تخصصی پیوند مو دکتر امید شعبانی

پیوند طبیعی مو در تهران یک فعالیت زیبایی است که به انتقال فولیکول های مو از یک نقطه در سر یا بدن به قسمت های جلویی و میانی سر در افراد می گویند . قسمتی که فولیکول ها  از آن برداشت می شوند ، << بانک مو >> و نواحی بدون موی سر که فولیکول ها در آن قرار می گیرند ، قسمت << دریافت کننده >> نام دارند .

پیوند مو و یا همان کاشت مو این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است . و طاسی سر به یک معضل به خصوص برای آقایان و در بعضی موارد در بانوان تبدیل شده است . این روز ها بیشتر افراد برای رسیدن . به زیبایی دست به اقدامات زیادی می زنند که پیوند موی طبیعی یکی از این موارد است .

پیوند موی طبیعی وابسته به سن نیست . ولی در سنین زیر ۲۵ سال به دلیل اینکه شکل ریزش مو کامل نشده است . و مشكلات ریزش ژنتیكی و تغیرات هرمنی هنوز ادامه دارد، باید توسط متخصصین این مركز مورد تایید قرار گیرند .

خوشبختانه روش های مختلفی برای انجام  پیوند مو در دسترس است و پزشک با توجه به بررسی ها و معایناتی که در جلسات مشاوره انجام می دهد ، به این نتیجه می رسد که کدام روش با توجه به شرایط شما مناسب تر است و نتایج زیبایی و ایده آل تری را به همراه دارد.

یکی از دغدغه‌های اصلی کاندید‌های پیوند فولیکولی مو در خصوص مراحل کاشت موی سر است. اغلب این افراد دوست دارند تا اطلاعات کاملی را در خصوص اینکه کاشت مو چگونه انجام می‌شود ؟

پیوند مو در تهران به روش میکروگرافت از دقیق‌ترین روش‌های کاشت است که در آن انواع گرافت‌های تک تا ۵ تار مویی را می‌توان بدون دردسر و بافت‌های اضافه پوستی خارج کرد. در این روش از میکروموتورهای کاملا اتوماتیکی استفاده می‌شود که سری آن‌ها قابل تنظیم است.

 تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو