بهترین مرکز پیوند مو در تهران

بهترین مرکز پیوند مو در تهران 400 400 لیزر الکساندرایت کندلا در اندیشه | تزریق ژل و بوتاکس اندیشه | شهریار ، فردیس کرج
پیوند مو

کلینیک تخصصی پیوند مو دکتر امید شعبانی

پیوند طبیعی مو در تهران یک فعالیت زیبایی است که به انتقال فولیکول های مو از یک نقطه در سر یا بدن به قسمت های جلویی و میانی سر در افراد می گویند . قسمتی که فولیکول ها  از آن برداشت می شوند ، << بانک مو >> و نواحی بدون موی سر که فولیکول ها در آن قرار می گیرند ، قسمت << دریافت کننده >> نام دارند .

پیوند مو و یا همان کاشت مو این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است . و طاسی سر به یک معضل به خصوص برای آقایان و در بعضی موارد در بانوان تبدیل شده است . این روز ها بیشتر افراد برای رسیدن . به زیبایی دست به اقدامات زیادی می زنند که پیوند موی طبیعی یکی از این موارد است .

پیوند موی طبیعی وابسته به سن نیست . ولی در سنین زیر ۲۵ سال به دلیل اینکه شکل ریزش مو کامل نشده است . و مشكلات ریزش ژنتیكی و تغیرات هرمنی هنوز ادامه دارد، باید توسط متخصصین این مركز مورد تایید قرار گیرند .

خوشبختانه روش های مختلفی برای انجام  پیوند مو در دسترس است و پزشک با توجه به بررسی ها و معایناتی که در جلسات مشاوره انجام می دهد ، به این نتیجه می رسد که کدام روش با توجه به شرایط شما مناسب تر است و نتایج زیبایی و ایده آل تری را به همراه دارد.

یکی از دغدغه‌های اصلی کاندید‌های پیوند فولیکولی مو در خصوص مراحل کاشت موی سر است. اغلب این افراد دوست دارند تا اطلاعات کاملی را در خصوص اینکه کاشت مو چگونه انجام می‌شود ؟

پیوند مو در تهران به روش میکروگرافت از دقیق‌ترین روش‌های کاشت است که در آن انواع گرافت‌های تک تا ۵ تار مویی را می‌توان بدون دردسر و بافت‌های اضافه پوستی خارج کرد. در این روش از میکروموتورهای کاملا اتوماتیکی استفاده می‌شود که سری آن‌ها قابل تنظیم است.

 تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو