زیبایی ماندگار برای ساکنین شهر اندیشه

زیبایی ماندگار برای ساکنین شهر اندیشه 500 500 لیزر الکساندرایت کندلا در اندیشه | تزریق ژل و بوتاکس اندیشه | شهریار ، فردیس کرج
کاشت مو در اندیشه

مرکز زیبایی کلینیک دکتر امید شعبانی

زیبایی ماندگار برای ساکنین شهر اندیشه با کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر امید شعبانی دارای سابقه چند ساله در ارائه خدمات کاشت ابرو و مو در اندیشه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیاست. کیفیت خدمات کلینیک دکتر امید شعبانی در سال‌های اخیر موجب شد تا این مرکز به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی پوست و مو و زیبایی در اندیشه شناخته شود. کلیه خدمات پوست و مو و زیبایی در کلینیک دکتر امید شعبانی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به متقاضیان ارائه خواهد شد.

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است ایشان تا کنون بیش از ۱۰۰۰ مورد تزریق فیلر(ژل) لب ، بیش از هزار مورد فیلر (ژل) خط خنده ،بیش از ۱۰۰۰ مورد فیلر ( ژل) گونه ، بیش از هزار مورد بوتاکس پیشانی ، خط اخم، بینی، بوتاکس دور چشم ، لیفت بینی و پره های بینی و بوتاکس درمان میگرن و تعریق زیر بغل و تعریق کف دست با موفقیت کامل انجام داده اند. بیش از ۵۰۰ مورد هایفوتراپی و میکرونیدلینگ و میکرو درم موفق نیز در کارنامه ایشان دیده می‌شود نمونه کار های ایشان در پیج اینستاگرام و تلگرام در پایین صفحه قابل مشاهده است هر هفته یک مورد ویدئو آموزشی نیز در سایت و پیج و کانال خدمت شما ارائه میگردد.

تولید محتوا هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو