تزریق ژل برای درمان خط خنده

تزریق ژل برای درمان خط خنده 400 400 دکتر امید شعبانی
خط خنده

کلینیک تخصصی تزریق ژل در اندیشه

تزریق ژل خط خنده با نام خط لبخند نیز شناخته می شود . این خط ها چین و چروک هایی هستند که کناره های دهان و همچنین نزدیک چشم ها ایجاد می شوند. همان طور که از نام آن ها مشخص است ، این خط ها هنگام خندیدن مشخص تر می شوند. خبر خوب این است که روشی ساده و سریع به نام تزریق فیلر وجود دارد که برای اصلاح این خط های خنده به کار می رود

یکی از این روش‌ها تزریق ژل برای خط خنده است. اما مسئله اینجا است که تبلیغات منفی و در بعضی مواقع تجربه‌های ناموفق اطرافیان به دلیل تزریق ژل در مراکز نامعتبر باعث ایجاد نگرانی‌هایی در میان مردم شده است. عده‌ای تصور می‌کنند که تزریق ژل می‌تواند به اعصاب آن‌ها آسیب رسانده و بخشی از صورت را به‌طور کامل فلج کند. عده دیگری نیز تصور می‌کنند که ژل‌های تزریق شده در زیر پوست جمع شده و پس از مدتی باعث ایجاد بیماری می‌شوند.

فیلرهای پوستی ترکیباتی تزریقی هستند که برای درمان چین و چروک های صورت استفاده می شوند. این فیلرها سطح پوست را پر می کنند و در نتیجه خط ها و چین و چروک های عمیق صاف تر می شوند. همه فیلرها به تقویت کلاژن کمک می کنند. کلاژن پروتئینی پر کننده در صورت است که به صورت طبیعی با بالا رفتن سن از بین می رود.

در حالت کلی عوارض جانبی شایع پس از تزریق ژل می تواند شامل: درد و حساسیت خفیف در ناحیه، قرمزی متوسط، تورم و گاهی کبودی موقت باشد. اینها عوارض جانبی طبیعی ناشی از تزریق هستند و اکثرا در طی چند روز بدون ایجاد هیچ مشکل خاص و اختلال در روند تزریق ژل، برطرف می شوند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو