تزریق بوتاکس در شهریار

تزریق بوتاکس در شهریار 400 400 دکتر امید شعبانی
تزریق بوتاکس در شهریار

مرکز تخصصی تزریق بوتاکس کلینیک پرنسس

تزریق بوتاکس در شهریار یکی از انواع مختلف روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست و رفع چین و چروک صورت است که امروزه در بین مردم طرفداران زیادی دارد. این روش زیباسازی صورت بیشتر برای رفع چین و چروک پیشانی، اطراف چشم‌ها، گونه‌ها، اطراف لب، گردن، و خط خنده به کار می‌رود. البته بوتاکس کاربردهای پزشکی دیگری مانند درمان اسپاسم گردن، اسپاسم چشم (بلفارواسپاسم) انحراف چشم (استرابیسم)، میگرن، اختلالات حرکتی، تعریق مفرط، ترشح مفرط بزاق، انقباظ غیرارادی ماهیچه‌ها (دیستونی)، بی‌اختیاری ادرار و … نیز دارد .

این خطوط، چین و چروک های عمودی هستند که بین دو ابرو نمایان شده، و باعث می شود که چهره شما اخم آلود به نظر برسد.

این ناحیه یکی از نواحی صورت است، که استفاده از بوتاکس تاثیر قابل ملاحظه ای را در آن بر جای می گذارد. یک جراح با تجربه می تواند، خطوط چین و چروک در این ناحیه را صاف کرده، و باعث جوانسازی پوست و چهره ای آرام تر شود. اگر عمق این خطوط زیاد باشد ، پزشک درمان با فیلرهای پوستی، را در ترکیب با بوتاکس به طور همزمان توصیه می کند.

کاربرد اصلی بوتاکس حذف و کاهش چین و چروک پوست است. تزریق بوتاکس به عنوان یک روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان چین و چروک دور چشم و پیشانی با مسدود کردن سیگنال‌های ارسال شده به ماهیچه‌ها باعث فلج کردن موقتی آنها و جلوگیری از منقبض شدن آنها می‌شود. بنابراین پزشکان با تزریق بوتاکس به صورت کنترل‌شده در عضلات مختلف آنها را وادار به شل شدن می‌کنند که این باعث از بین رفتن چین و چروک و شادابی بیشتر پوست می‌شود.

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو